O značce Culito From Spain

Mladá, hravá, energická, barevná a sexy. Módní značka Culito From Spain pochází ze slunného ostrova Tenerife. Subtropické podnebí i typická přímořská mentalita a nálada je hlavní stavební kámen celé myšlenky a filozofie této značky. V Česku je zvykem mračit se a nedávat své pocity najevo... Značka Culito From Spain však přináší nejen do vašeho šatníku, ale také do vašeho života pozitivní energii protkanou barevnou explozí v módním oblečení Culito From Spain.

Před několika lety se tato značka dostala také do České republiky a to díky Milanovi Polákovi a jeho manželce Simoně Polákové, kteří spolu vedou jeden z největších módních e-shopů v České republice - Different.cz. A právě na Different.cz si můžete zakoupit oblečení Culito From Spain - ať už jsou to tolik oblíbené šaty, kabáty, bundy, sukně, topy a další barevná móda.

Značka Culito From Spain byla založena v roce 2002. Za dobu svého působení získala celou řadu ocenění. Značka Culito From Spain ke svému jménu ráda používá přívlastek "fashion medicine".

Další informace o značce Culito From Spain najdete na Facebooku nebo na oficiálním webu CulitoFromSpain.es.

Jak se fotila Culito From Spain kolekce FW2014?

Focení zimní kolekce Culito From Spain z minulých let má na svědomí tým z módního e-shopu Different.cz. Celé focení probíhalo v České republice a s českými modelkami. A jak focení kampaně Culito From Spain probíhalo sepsal také Milan Polák na blogu.

"Sluncem prosluněná barevná a energická móda v podání Culito From Spain si získá každou milovnici módy"