O značce Culito

O módní značce CULITO FROM SPAIN mnozí z Vás již slyšeli, ale málokdo ví, že značka pochází přímo z kanárského ostrovu Tenerife a všechny kousky jsou inspirovány právě typickým Španělskem. Tato značka je v západní Evropě velmi oblíbená a vlna barev Culito se řítí i na nás. Ale vždyť je to dobře. Nudné šedi za poslední desítky let už bylo dost 😉

Každý kousek Culito from Spain je unikát. Každý motiv je spojením barev a života Španělska. Skvělé střihy a materiály. Technicky dokonalé potisky. Vzory a motivy plné emocí a pocitů, které nejsou lhostejné Vašemu okolí. Množství ručně dělaných propracovaných detailů, které ocení každý milovník módy. To vše je značka Culito from Spain.

Ať si obléknete jakýkoliv luxusní kousek této značky, můžete si být jisti, že motivy a obrázky mají smysl a nesou v sobě příběhy a zážitky, které prožil sám hlavní návrhář značky Christian Andres Mastropiero během svého života, když se vydal z rodné Argentiny za svým snem na Kanárské ostrovy. Toto potvrzuje již logo značky Culito from Spain, ve kterém je Christianův milovaný buldoček Rumba.

Každý kousek značky Culito from Spain tak v sobě nese jeden krásný příběh. Každý kousek je jiný a má smysl. A přesně takové kousky dodají pocit optimismu, výrazné krásy a exkluzivity i každé jeho nositelce. Culito from Spain si prostě zamilujete.

Módní doba je teď příznivá. Pryč je nudná šeď a strach z toho se trochu odlišit. Chceme si tím, co máme na sobě, udělat každý den našeho života hezčí. A to si designéři v Culito from Spain uvědomují.

Značka Culito je pro sebevědomé ženy, které nechtějí zůstat bez povšimnutí. Každá žena je krásná a každá žena může vnést do svého šatníku trochu zajímavosti.

Techniky používané pro potisky tkanin jsou různé . Nejnovější z nich je například micropigmentace, nejjemnější a nejlepší kvalita tisku. Kvalita barev a jejich rozsah se tak násobí a můžeme tak generovat celou řadu originálních a působivých vzorů.

Kromě těchto barvících technik je v každém kousku Culito ruční práce. Každý se díky doteku jehly šikovných švadlen stává malým uměleckým dílem.

Pokud přidáme vykládané kameny, kombinace různých typů tkanin v jednom kousku, tvořivost a rozmanitost každého návrhu. Když pak ještě přisypeme do každého špetku emocí, barev a příběhů, tak získáme nádherný punc originality, který v sobě nese každý kousek značky Culito from Spain.