Nová kolekce Culito From Spain se fotila v ČR

Španělská vycházející hvězdička na módním nebi Culito From Spain nafotila novou kolekci FW14

Culito from Spain, vycházející hvězdička na módním nebI, nafotila svou novou kolekci FW14 v České republice. A jak se to vlastně vůbec stane, že módní značka pocházející ze slunných Kanárských ostrovů nafotí kolekci pro podzim/zimu 2014 právě v České republice? Je to vlastně docela jednoduché. Internetový obchod s módním oblečením Different.cz je oficiální český distributor mimo jiné i pro značku Culito from Spain a tak trochu si může dovolit říct, že produktové fotografie, které mají od výrobce k dispozici, nejsou zrovna vyhovující.

Na slunných Kanárských ostrovech sice námitky vyslyšeli, ale aby se jim chtělo novou kolekci takzvaně „přefotit“ a splnit tak náročné požadavky svých distributorů, to už se jim příliš nechtělo. Přišli ovšem se zajímavým návrhem – „Nafoťte si novou kolekci FW14 u Vás – v České republice“.

Nápad to nebyl špatný. Bylo zapotřebí sehnat kvalitního fotografa, šikovné modelky, pěknou lokalitu, sestavit rozpočet, odeslat ke schválení a následně dostat požehnání ze španělské strany a mohlo se začít fotit. A jak to dopadlo? Prý skvěle! Zanedlouho vám novou kolekci Culito From Spain FW14 představíme i zde na CulitofromSpain.cz. Dnes vám nabídneme pouze malou ochutnávku.

Culito from Spain FW14 focená v ČR

Více informací o focení nové kolekce Culito From Spain se dozvíte na MilanPolak.cz – MilanPolak.cz/jak-jsme-fotili-kolekci-culito-from-spain/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *