Culito From Spain umí být zatraceně sexy… nevěříte?

Culito From Spain je značka mnoha tváří. Kdo si myslel, Culito From Spain je značka pro cudné dívky s romantickou duší, měl pravdu zhruba z 50%.

Dnes Vám představíme dvě zajímavá promo videa, ve kterých můžete trochu blíže poznat, do jakých „rolí“ se Culito From Spain rádo stylizuje a uvidíte, že s tou romantikou to u Culita není zas tak žhavé, jak by se mohlo na první pohled zdát.

První video je natočeno na pláži a leckdo by odhadoval, že se jedná o úryvek z typického romantického filmu natočeného podle snad kteréhokoliv románu od Rosamunde Pilcherové. Skoro až kýčovitě romantická atmosféra s modelkou s doslova dívčí nevinností procházející se za šera po pláži, kde jí děl společnost snad jen sem tam snihlá naplavenina z moře.

Zato druhé promo video ukazuje přesně opačnou tvář značky Culito From Spain. Romantika jde stranou. Culito From Spain dokáže vypadat zatraceně sexy a postačí k tomu výrazný make-up, překrásná modelka, luxusní šaty Culito From Spain a bazén. Posuďte sami!

Culito – romantika u moře

Culito – sexy bazénové promo


Není tedy náhoda, že clůvko Culito znamená ve španělštině zadeček. A jaká tvář značky Culito From Spain je bližší vašemu srdci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *